GALÉRIA SVADOBNÝCH FOTOGRAFIÍ

Svadby v našom hoteli

Svadobná hostina v Bojniciach? Hotel Bojnický vínny dom má dve reštaurácie vhodné na luxusné a romantické svadby.

Radi vám poskytneme viac informácií o našich priestoroch:

Privátna degustačná miestnosť: do 20 ľudí

Reštauračné priestory: do 70 ľudí

CHCEM SI ZAREZERVOVAŤ SVADBU

Mnohé dvojice si vyberú pre svoj obrad Zlatú sálu Bojnického zámku a ako miesto svadobnej hostiny si vyberú našu reštauráciu. Naše priestory majú veľkú variabilitu a je ich možné prispôsobiť presne vašim požiadavkám a predstavám.

Reštaurácia je umiestnená v priestoroch nášho hotela, priamo na hlavnom námestí Bojníc v blízkosti kostola Sv. Martina, Bojnického zámku ako aj kongresového centra… čo je veľmi výhodné nielen pre mladomanželov ale aj svadobčanov, ktorí sa môžu premiestňovať peši bez potreby využívať autá alebo autobusy. Hotel má privátne parkovisko a mnohé služby, ktoré budú komfortné pre starších svadobčanov, tehotné mamičky a mamičky s deťmi.  Máme tiché oddychové miestnosti, ktoré poskytnú relax v príprade potreby.

Na týchto fotografiách uvidíte zábery zo svadieb manželov, ktorí urobili tento veľký krok pred vami. Sme pripravení splniť všetky vaše priania!

HOTEL VÍNNY DOM, BOJNICE

Najlepšie miesto na svadbu v Bojniciach

Náš hotel sa nachádza priamo v srdci Bojníc, na Hurbanovom námestí. Od nás sa peši za pár minút dostanete na Bojnický zámok, do kostola sv. Martina, Bojnických kúpeľov a ZOO. Romantické zákutia bojnických parkov a lesov naši hostia nájdu ľahko pri potulkách po našom malom mestečku.

V Bojniciach máte viacero možností na svadobný obrad:

  • Zlatá sála Bojnického zámku
  • Katolícky kostol sv. Martina
  • Mestský úrad Bojnice
  • Môžete mať obrad priamo u nás v hoteli

HOTEL BOJNICKÝ VÍNNY DOM

Svadby v reštaurácii nášho hotela

HOTEL BOJNICKÝ VÍNNY DOM

Svadby v Degustačnej miestnosti nášho hotela

RODINA LEKÝROVÁ VÁS VÍTA VO SVOJEJ VÍNNEJ PIVNICI

Kde oddychujú naše vína

Náš hotel otvoril svoje brány v roku 2008 a my ako rodina sme chceli priniesť vysokú úroveň služieb a kultúru vína do regiónu Hornej Nitry. Vína z našej produkcie sa vyrábajú zo slovenského hrozna. Naše vinice sa nachádzajú na juhu Slovenska, v oblasti Veľkého Krtíša a Strekova. Preto sme zvolili aj tento názov pre náš hotel – Bojnický vínny dom. Po vzájomnej dohode vopred radi zobrenieme počas svadobnej hostiny vás a vašich hostí na ochutnávku vín do našej vínnej pivnice. Dá to priestor na zblíženie sa hostí, spríjemnenie programu a atmosféry.

wine-cellar-bojnice-hotel-bojnicky-vinny-dom-A
wine-cellar-bojnice-hotel-bojnicky-vinny-dom-B

„Rodina Lekýrová vám ponúka vína z vlastnej produkcie na vašu svadbu hostinu ako aj vína s personalizovanou etiketou do výslužky.“

Marec 2020