UBYTOVANIE PRIAMO NA NÁMESTÍ V BOJNICIACH

Informácie pre našich hostí

Hotel Bojnický vínny dom ponúka pre hostí ubytovanie a ďalšie pridružené služby najvyššej kvality. Naše izby sú krásne zariadené, čisté, pohodlné a majú krásny výhľad na Bojnický zámok, námestie a okolitú prírodu.

ZAREZERVOVAŤ

Pre hostí ponúkame parkovanie priamo vo dvore hotela, ktoré je za uzatvorenou bránou, takže vaše autá budú v úplnom súkromí a bezpečí.

Celý objekt nášho hotela ponúka príjemnú atmosféru a nádherný interiér ladený v štýle starodávneho mesta v blízkosti jedného z najkrajších zámkov sveta. Svojou polohou vám dáva možnosť navštíviť množstvo kvalitných reštaurácií v okolí hotela, priamo na pešo prejsť na návštevu zámku, ZOOďalších atrakcií v blízkosti hotela.

V lete vás potešia klimatizované izby, pre obchodných cestujúcich a firemných klientov, ale aj pre turistov slúži naša bezplatná kvalitná WIFI sieť.

Náš hotel sa zameriava na ekológiu. V minulosti sme boli jeden z dvoch hotelov na Slovensku, ktorý bol držiteľom certifikátu EKO Label.

Starostlivo separujeme, šetríme pitnú vodu, na ohrev vody používame solárne panely a implementovali sme ďalšie postupy na zníženie negatívnych dopadov na životné prostredie.

“Check-in: od 14:00
Check-out: do 10:00
Pri objednaní viacerých izieb, alebo pri väčších akciách po dohovore s majiteľmi hotela ponúkame zľavy a iné zvýhodnenia služieb.”

BOJNICKÝ VÍNNY DOM

ZAŽITE NAŠE PRIVÁTNE WELLNESS V BOJNICIACH

Hotelové Wellness

Hoteloví hostia aj návštevníci Bojníc môžu využiť na relaxáciu a oddych našu vírivku a fínsku saunu, pri relaxačnom čaji alebo poháriku vínka z našej produkcie. Spríjemnite si váš pobyt u nás a doprajte si chvíľku pre seba alebo romantiku vo dvojici. Relaxujte a oddychujte….zaslúžite si to.

Tieto služby si treba vopred rezervovať.

ZAREZERVOVAŤ

HOTEL BOJNICKÝ VÍNNY DOM

Služby nášho wellness

“Wellness hotela Bojnický vínny dom si je potrebné zarezervovať min. 24h vopred. Potrebujeme čas na to, aby sme všetko pripravili presne podľa vašich predstáv.”

BOJNICKÝ VÍNNY DOM

 WELLNESS V BOJNICIACH

Informácie a rezervácie

Po náročnom dni, alebo dlhej ceste si zaslúžite zrelaxovať s pohárom vínka v našej vírivke a saune. Naše wellness je iné, je privátne, iba pre vás a poskytuje vám priestor na dokonalý oddych. Ak sa rozhodnete pre našu saunu alebo jacuzzi, máte záruku, že sa tam nestretnete s inými hotelovými hosťami.

Všetko pripravíme iba pre vás, nezabudnite však, že služby nášho wellness si treba objednať 24hodín vopred, podľa časovej dostupnosti v danom termíne.

Kde si môžete rezervovať privátne využitie našich služieb?

Na recepcii nášho hotela, telefonicky na +421 918 466 332 alebo e-mailom reception@bojvin.sk.

Pri každej procedúre v našom wellness dostanete grátis džbán s vodou, pohár vínka z našej produkcie, kávu alebo šálku čaju.

spa-wellness-services-bojnicky-vinny-dom-long-A
Bojnicky-Vinny-Dom-Bojnice-Hotel-Grapes-C

NAJLEPŠÍ PLÁN PRE VAŠE ZDRAVIE – WELLNES V BOJNICIACH

Cenník nášho wellness

NIELEN PRE HOTELOVÝCH HOSTÍ

Jacuzzi

20Osoba
 • Privátna vírivka na 1 hod
 • max. 6 osôb
 • Pohár naturálneho vína z Lekýrovej pivnice
 • džbán s vodou, čaj
 • vhodná aj pre deti

Sauna

20Osoba
 • Privátna sauna na 1 hod
 • max. 2 osoby
 • Pohár naturálneho vína z Lekýrovej pivnice
 • džbán s vodou, čaj
 • bazénik so studenou vodou

Jazcuzzi + Sauna

1002 osoby
 • Privátna vírivka na 3 hod.
 • Privátna sauna na 3 hod
 • Pohár naturálneho vína z Lekýrovej pivnice
 • džbán s vodou, čaj
 • bazénik so studenou vodou
Bojnicky-Vinny-Dom-Bojnice-Hotel-Grapes-C

SPOLOČNÉ PRIESTORY NÁŠHO HOTELA

Degustačná miestnosť

Posedenie pri vínku a syrovom tanieri s vašim partnerom či priateľmi. Tento krásny priestor je ideálny na príjemný rozhovor alebo pracovný míting.

Ochutnajte vínka z našich viníc a relaxujte.

Degustačná miestnosť nášho hotela ponúka hosťom miesto, kde si môžu vybrať z ponuky našich vín a posedieť si s partnerom pri pohári dobrého vínka a syrovom tanieri. Využite túto možnosť, veď kedy je viac času sa porozprávať, ako napríklad na výlete v Bojniciach.