Business-Meeting-in-Bojnice-Home-A

FIREMNÉ SLUŽBY V BOJNICIACH

Pozornosť, ktorú si vaša firma zaslúži

Náš hotel ponúka mnoho služieb pre našich firemných zákazníkov a obchodných cestujúcich. Veľmi si vážime našich firemných zákazníkov a snažíme sa im vyjsť v ústrety vo všetkých oblastiach, od ubytovania až po firemné workshopy a firemné večierky.

Vieme, že zabezpečenie pohodlia a ústretovosti je pre našich firmených klientov veľmi dôležité. Poskytujeme špeciálne ceny na ubytovanie, exkluzívne reštauračné služby a bohaté raňajky, ktoré sú základom toho, čo nás odlišuje od ostatných. Ponúkame aj všetko potrebné vybavenie na konferencie, školenia, workshopy, semináre, prezenácie a ostatné firmené podujatia.

Radi vám poskytneme viac informácií o našich priestoroch:

  • Privátna multifunkčná rokovacia miestnosť: do 20 ľudí

  • Konferenčné a reštauračné priestory: do 70 ľudí

Kontaktujte nás pre viac informácií
“Postaráme sa o všetky cateringové služby počas vašich seminárov a jednaní. Široký výber jedál, bufetov a coffee breakov vždy k vašim službám.”

BOJNICKÝ VÍNNY DOM

HOTELOVÁ REŠTAURÁCIA – DEGUSTAČNÁ MIESTNOSŤ

Priestory & Catering

Ak hľadáte miesto na usporiadanie privátnej večere, večierku, firemnej oslavy alebo miesto kde priviesť vašich partnerov alebo firemných hostí, náš hotel vám ponúka exkluzívne služby našej reštaurácie a ubytovania, presne podľa vašich požiadaviek.

Všetko v našom hoteli je osobné a vyrobené ručne, od nášho vína až po praženicu, ktorú náš šéfkuchár pripravuje každému hosťovi podľa jeho požiadaviek pri raňajkách. Vieme, že našou úlohou je čo najviac spríjemniť pobyt pre kľúčových ľudí vo vašom biznise. Preto nám po celé roky dôverujú mnohé firmy zo širokého okolia. Keď sa niekto ubytuje v hoteli Bojnický vínny dom, ubytuje sa u nás doma.

Je nevyhnutné vybrať si strategického partnera v tejto oblasti aby ste dosiahli najvyššiu spokojnosť a pozitívnu odozvu. Veď predsa vždy sa obchody uzatvárajú pri dobrom jedle a víne, ak sa jedná o pracovnú večeru, alebo s oddýchnutými hosťami, ktorí sú po dobrých raňajkách a káve pripravení na náročný pracovný deň.

ZAREZERVOVAŤ
Bojnice-REstaurant-Hotel-Bojnicky-Vinny-Dom-Long-Vert-A
Main-Bojnice-Restaurant-Hotel-Bojnicky-Vinny-Dom-A

BOJNICKÝ HOTEL VÍNNY DOM

Konferenčné miestnosti, vybavenie a catering

Podľa vašich požiadaviek vieme poskytnúť priestory a vybavenie pre firemné podujatia a akcie ako

  • Projektor
  • Stereo systémy a mikrofóny
  • Flip chart a kancelárske potreby
  • Vysokorýchlostný internet je dostupný ako aj na izbách tak aj v ostatných priestoroch hotela.

Kombinácia viacerých faktorov ovplyvňuje to aká bude výsledná skúsenosť a dojem hosťa, keď sa nachádza na cestách, na služobnej ceste alebo na dôležitej pracovnej misii.
Určitú časť z celkového dojmu vášho klienta, hosťa alebo partnera ovplyvňuje váš podnik alebo firma, ale pri iných príležitostiach ju musíte zveriť do rúk spojencov, akými sú napríklad hotelierske a reštauračné služby.

Vyberte si nás, my vám poskytneme priestory a služby na najvyššej úrovni. Pre vaše:

– Školenia
– Business večere
– Ubytovanie pre vašich hostí
– Doplnkové služby nášho wellness: vírivka a sauna
– Ochutnávky vína pre firmy
– Vína z našej produkcie so špeciálnou etiketou, navrhnutou podľa vašich predstáv (s logom firmy a personalizovaným textom)

BOJNICKÝ VÍNNY DOM

CATERING A SLUŽBY PRE FIRMY

Vieme pripraviť všetko podľa vašich požiadaviek