Bojnice-REstaurant-Hotel-Bojnicky-Vinny-Dom-Long-Vert-A

HOTELOVÁ REŠTAURÁCIA – REŠTAURÁCIA BOJNICE

Oslavy, eventy a podujatia

Hotel má viacúčelovú reštauráciu, ktorá má kapacitu do 70 ľudí. Od nášho otvorenia v roku 2008 sme zorganizovali vyše 400 svadieb, firemných podujatí a rodinných osláv. Reštaurácia je vhodná na rôzne typy stretnutí, workshopov, osláv a seminárov.

Radi vám poskytneme viac informácií o našich priestoroch:

Privátna degustačná miestnosť: do 20 ľudí

Reštauračné priestory: do 70 ľudí

ZAREZERVOVAŤ

DÔLEŽITÉ UDALOSTI SI ZASLÚŽIA KRÁSNE PRIESTORY

Reštaurácia s vínnou pivnicou

Ak hľadáte miesto na usporiadanie privátnej večere, večierku alebo rodinnej oslavy, náš hotel vám ponúka exkluzívne služby našej reštaurácie a ubytovania, presne podľa vašich požiadaviek. Priestory našej reštaurácie sú vhodné pre spoločnosti do 70 osôb.

Main-Bojnice-Restaurant-Hotel-Bojnicky-Vinny-Dom-A
Main-Bojnice-Restaurant-Hotel-Bojnicky-Vinny-Dom-A

DÔLEŽITÉ UDASLOSTI SI ZASLÚŽIA KRÁSNE PRIESTORY

Degustačná miestnosť

Degustačná miestnosť je multifunkčným priestrom na usporiadanie rodinnej oslavy, malého podujatia alebo svadby do 20 osôb. Disponujeme viacerými možnosťami rozmiestnenia stolov a druhmi výzdoby. Od jednoduchej až po pompéznu výzdobu vhodnú na svadby, okrúhle výročia a firmené večierky.

RODINA LEKÝROVÁ VÁS VÍTA VO SVOJEJ VÍNNEJ PIVNICI

Kde oddychujú naše vína

Náš hotel otvoril svoje brány v roku 2008 a my ako rodina sme chceli priniesť vysokú úroveň služieb a kultúru vína do regiónu Hornej Nitry. Vína z našej produkcie sa vyrábajú zo slovenského hrozna. Naše vinice sa nachádzajú na juhu Slovenska, v oblasti Veľkého Krtíša a Strekova. Preto sme zvolili aj tento názov pre náš hotel – Bojnický vínny dom..

wine-cellar-bojnice-hotel-bojnicky-vinny-dom-A
wine-cellar-bojnice-hotel-bojnicky-vinny-dom-B

„Rodina Lekýrová vám ponúka vína s vlastnej produkcie na vašu oslavu alebo event ako aj vína s personalizovanou etiketou ako darček pre vašich hostí.“

Marec 2020

Bojnicky-Vinny-Dom-Bojnice-Hotel-Grapes-C

MIESTO KDE SA GASTRONÓMIA SNÚBI S PROSTREDÍM

Najlepšie miesto na vašu oslavu a event